KONST / Litografier / Konstmapp 13862074
nr 1386 2074
Lars Tunebo
(f. 1962), Sverige
Konstmapp, Signerad, "Childhood", 6 st handkolorerade serigrafier, 250 upplaga. Bladets mått: 46x38 cm, oramade lösa blad
Lars Tunebo, svensk målare född i Lysekil 1962.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:21:50
300 kr
500 kr
700 kr
22 mar